Dzień Dziecka 2014

Dzień Dziecka 2 czerwca 2014r.

XII BIEG POKOLEŃ
„Raz w roku wokół bloku”.

W tegorocznej imprezie udało nam się rozegrać, prócz tradycyjnych konkursów plastycznych czy sportowych, również konkurs strzelecki.

Organizatorami imprezy byli:

  • PSM L-W w Pile,
  • Bank Pocztowy S.A. Oddział w Pile,
  • Zespół Szkół Nr 3,
  • Szkoła Podstawowa Nr 7,
  • Publiczne Przedszkole nr12,
  • Publiczne Przedszkole nr 13,
  • Publiczne Przedszkole nr 18,
  • Proboszcz Kościoła p. w. N. M. P. Wspomożenia Wiernych,
  • INTERMARCHE Piła,
  • Rada i Zarząd Osiedla Górne,
  • AFE PENTAP,
  • Andromeda Chaos Games,
  • Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Pile,
  • Ośrodek Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
  • Agencja Handlowo – Usługowa Olimp – Piła.

Akcja charytatywna na rzecz Filipa Mejera : „BUDZIMY FILIPA” – zebrano kwotę 850,04 zł

Podczas festynu odbyły się również m. in. : występy wokalno – taneczne dzieci i młodzieży, pokaz działania w akcji Straży Pożarnej, bezpłatny pomiar ciśnienia tętniczego, przejażdżki na konikach,

W imprezie wzięło udział ok. dwóch tysięcy osób, zaproszeni Goście i liczni sponsorzy.

Wyniki poszczególnych konkurencji prezentują się następująco:

SZKOŁA PODSTAWOWA

KATEGORIA WIEKOWA: DZIEWCZĘTA KLASA I – III

Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła
I WAWRZYNIAK Aneta SP Nr 7
II KOPKA Antosia SP Nr 7
III PYSZEWSKA Wiktoria SP Nr 7

KATEGORIA WIEKOWA: CHŁOPCY KLASA I – III

Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła
I CEBULA Adam ZS Nr 3
II BRZEZIŃSKI Dawid ZS Nr 3
III LESZCZYŃSKI Jakub SP Nr 7

KATEGORIA WIEKOWA: DZIEWCZĘTA KLASA IV – VI

Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła
I KARPIŃSKA Karolina ZS Nr 3
II MAJDA Malina SP Nr 7
III PROSTAK Klaudia ZS Nr 3

KATEGORIA WIEKOWA: CHŁOPCY KLASA IV – VI

Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła
I CERAJESKI Kamil SP Nr 7
II DYMKOWSKI Michał ZS Nr 3
III ŁUCZAK Mateusz SP Nr 7

GIMNAZJUM

KATEGORIA WIEKOWA: DZIEWCZĘTA KLASA I – III

Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła
I KIN Karolina ZS Nr 3
II KORBA Julia ZS Nr 3
III SUCHOWIAK Joanna ZS Nr 3

KATEGORIA WIEKOWA: CHŁOPCY KLASA I – III

Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła
I JANUZIK Krzysztof ZS Nr 3
II WOJCIECHOWSKI Krystian ZS Nr 3
III ZIELIŃSKI Grzegorz ZS Nr 3

DOROŚLI

KATEGORIA: KOBIETY

Miejsce Nazwisko i Imię
I ŚWIERCZYŃSKA Justyna
II BOSZANEN Anna
III MENDLIK Katarzyna

KATEGORIA: MĘŻCZYŹNI

Miejsce Nazwisko i Imię
I CZECHOWICZ Miłosz
II CIURZYŃSKI Szymon
III NADSKAKUŁA Grzegorz

 KONKURS STRZELECKI

Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła
I LEUKOWICZ Norbert ZS Nr 3
II SZOTKIEWICZ Kasjan ZS Nr 3
III GOTLIB Weronika ZS Nr 3

KONKURSY PLASTYCZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Konkurs rysunkowy dla przedszkolaków : „Zamiast dymka witaminka

Konkurs plastyczny dla klas I – VI szkoły podstawowej ; „W epoce kosmosu niemodne jest palenie papierosów

Konkurs plastyczny dla gimnazjalistów : „jestem OK. Nie palę

Wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze, napoje oraz gorącą grochówkę z wkładką.

Impreza była bardzo udana, gdyż oprócz dużej frekwencji dzieci, młodzieży i dorosłych z osiedla dopisała pogoda.

Skan_20140522

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *