Festyn Mikołajkowy 2011

Osiedlowy Festyn Mikołajkowy
NASZE WSPÓLNE OSIEDLE – NASZ SKLEP

W dniu 5 grudnia br. odbył się Osiedlowy Festyn Mikołajkowy zorganizowany wspólnie przez Radę Osiedla Górne i Pana Krzysztofa Kurzaca – właściciela sklepu Intermarche. Hasłem promującym festyn było:

Nasze Wspólne Osiedle – Nasz Sklep„.

W festynie uczestniczyli licznie przybyli mieszkańcy nie tylko Osiedla, ale również innych rejonów Piły. Nie zawiedli Ci, dla których Festyn Mikołajkowy był organizowany, dzieci z przedszkoli nr 12, 13 i 18, oraz szkół: Podstawowej nr 7 i Zespołu Szkół nr 4 zlokalizowanych na osiedlu Górnym.


Firmowe stoisko sklepu Intermarche oferowało w promocyjnych cenach wiele artykułów przemysłowych i spożywczych z oferty sklepu oraz proponowało degustację wyrobów z własnej wędzarni i piekarni. Przy akompaniującej przez cały czas muzyce dzieci uczestniczyły w konkursach z nagrodami, popisywały się swoimi umiejętnościami w karaoke. Podczas festynu uczestnicy, a w szczególności dzieci, częstowani byli przez Mikołajów w czerwonych strojach cukierkami (rozdano w sumie 25kg cukierków), pączkami (w ilości 1100 sztuk), gorącym kakao (około 50 litrów) oraz gorącą herbatą i kawą.
Przeprowadzono również konkurs dla klientów sklepu, w którym nagrodami były jadalne, smakowite kosze z różami: kosze wyplecione z kabanosów, róże wykonane z salami.
Dodatkowymi atrakcjami festynu była możliwość przejażdżki bryczką zaprzężoną w ogniste rumaki oraz okazja do wspólnego zdjęcia z muszkieterami na koniach.
Festyn zakończono pięknym pokazem ogni sztucznych, rozświetlającymi uśmiechnięte twarze dzieci. Ich radość jest naszą satysfakcją i zapłatą za włożony wysiłek.
Zgromadzeni mieszkańcy bardzo wysoko ocenili organizację festynu i wyrażali opinię, aby takich integracyjnych spotkań było więcej.
Szczególne podziękowania należą się Panu Krzysztofowi Kurzacowi – właścicielowi sklepu Intermarche, kierowniczce Pani Aleksandrze Sudoł i całej załodze sklepu.
Ponadto Rada Osiedla dziękuje pracownikom Urzędu Miasta za pomoc w organizacji festynu.

 mik_thx1 mik_thx2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *